Projelerimiz

Türkiye’de altyapıdan en çok sporcu çıkaran ve alt yapıya en çok önem veren kulüp olan Galatasaray; futbol okullarındaki sporcuların takibi ve altyapıya kazandırılması için bilimsel testler, smart kart uygulamaları,sigorta işlemleri,futbol okulları yaz ve kış dönemi kampları,antrenör eğitimleri vb. bir çok projemiz hayata geçirilmiştir.

Smart Kart

Galatasaray futbol okullarındaki her sporcunun kimlik kartı niteliğini taşır. Üzerinde sporcunun kimlik bilgileri yazılıdır. Sporcular antrenmanlara geldiklerinde bu kartlar yanlarında olmalıdır. Günlük yoklamalarını tesislere kurulan özel pos cihazlarına okutarak bu cihazlar üzerinden yapılmaktadır. İleride düzenlenecek olan seçme, turnuva ve özel müsabakalarda bu kimlik kartları üzerinden sporcularımızın takibi yapılacaktır. Aynı zamanda yapılan bilimsel testlerin sonuçları özel bir bilgisayar programı tarafından bu kartların içine yüklenecektir. Bu sayede sporcuların takibini hem velileri hem de futbol okullarımız tarafından kolaylıkla gerçekleştireceklerdir.

Sigorta

GS HDI sigorta tarafından tüm Galatasaray futbol okullarında ki sporcularımız doğabilecek kaza, sakatlık, yaralanma vb. durumlara karşı sigortalanmaktadır. Futbol okuluna kayıt esnasında her sporcu aynı zamanda sigortalı olmaktadır. Sigorta sadece antrenman, maç saatleri ve Galatasaray Futbol okulları yaz ve kış dönemi kamp tarihleri arasında geçerli olmaktadır.

GS Futbol Okulları Ferdi Kaza Sigortası Teminatları

  • Kaza Sonucu Tedavi Masrafları : 4.000 TL

Futbol Okulları Kamp Projeleri

  • Çocuklarımızın eğlenecekleri paylaşma ve sorumluluk duygularını geliştirecekleri kamplar organize edilmektedir.
  • Futbol Akademi antrenörleri tarafından kamplarda değerlendirilen sporcularımız Futbol akademiye davet edilmektedir.
  • 2012-2013 Futbol sezonunda 12 Sporcumuz kamplardan seçilmiş ve Futbol akademiye kazandırılmıştır.

Antrenör Seminerleri

Galatasaray Spor Kulübü olarak tüm antrenörlerimizin Gelişimlerine önem vermekteyiz. Buna bağlı olarak tüm Galatasaray futbol okulları antrenörlerine yönelik antrenör gelişim seminerleri yılın belirli dönemlerinde düzenlenmektedir.

Futbol Okulları Karması

Galatasaray Spor kulübü bünyesindeki tüm futbol okullarından seçilmiş sporcuların Florya Metin Oktay Tesislerinde değerlendirme organizasyonuna davet edilmesi. Projenin amacı: Galatasaray Spor kulübü futbol okullarındaki yetenekli sporcuların futbol akademiye kazandırmak ve Galatasaraylılık kültürünü benimsetmek.

← HedefimizSporcu Kuralları →